AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Jaunums AUTODOC Ads

Ceļošanas, ārkārtas un avārijas gadījumu piederumi

Jūsu sludinājums būs pirmais!
Kategorijā Ceļošanas, ārkārtas un avārijas gadījumu piederumi pašlaik nav sludinājumu, taču līdzīgi citu kategoriju sludinājumi varētu jūs ieinteresēt. Lūdzu, izmantojiet mūsu vietnes meklēšanas funkciju. Vai vēlaties nevis pārdot, bet gan pirkt preces kategorijā Ceļošanas, ārkārtas un avārijas gadījumu piederumi? Esiet pirmais, kurš ievieto sludinājumu sadaļā Ceļošanas, ārkārtas un avārijas gadījumu piederumi.

Jūs varētu interesēt arī:

(0)

Ceļošanas, ārkārtas gadījumu un bojājumu instrumenti: lietoti vai jauni jūsu tuvumā, no privātiem pārdevējiem un komerctirgotājiem

Ceļošanas, ārkārtas gadījumu un bojājumu instrumenti palīdz tikt galā ar nelieliem bojājumiem uz ceļa.

Tālsatiksmes ceļojumos un ceļojumos uz attāliem rajoniem noderēs šādi rīki:

  • Lukturi un lāpas. Kamēr jūs veicat remontu, tie izgaismos salonu, zonu ap automašīnu un bojātās detaļas.

  • Degvielas kannas. Ļoti svarīgi garos braucienos, kad degvielas uzpildes stacijā nav iespējams uzpildīt tvertni.

  • Kājas pumpji vai riepu uzpūtēji. Riepu spiediena zuduma rezultātā šīs komplektējošās daļas priekšlaicīgi nolietojas. Tas ietekmē jūsu drošību uz ceļa. Tāpēc riepas laiku pa laikam jāpiepumpē.

  • Riepu remontkomplekti. Jūs varat ātri salabot bezkameru riepu pārdūrumu.

  • Auto akumulatoru lādētāji. Tie var būt ļoti ērti, ja akumulators ir nolietojies vai izlādējas pārāk ātri.

Būs diezgan grūti patstāvīgi salabot transportlīdzekli, ja jums nav riteņu ķīļu, domkrata un uzgriežņu atslēgu komplekta. Ziemā jums vajadzētu būt arī sniega lāpstai.

Iegādājieties un pārdodiet jaunus un lietotus ceļošanas, ārkārtas gadījumu un bojājumu instrumenti „AUTODOC sludinājumu” tīmekļa vietnē. Šī interneta platforma sniedz vienlīdzīgas iespējas gan privātiem, gan komerciāliem pārdevējiem. Ievietojiet sludinājumus par brīvu un meklējiet pircējus citu auto īpašnieku vidū.

Ietaupiet, iegādājoties lietotas preces. Jūs atradīsiet arī daudz dažādu jaunu preču par pieejamām cenām. Veiciet darījumus „AUTODOC sludinājumi” droši un izdevīgi!