AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Jaunums AUTODOC Ads

Auto paklājiņi

Jūsu sludinājums būs pirmais!
Kategorijā Auto paklājiņi pašlaik nav sludinājumu, taču līdzīgi citu kategoriju sludinājumi varētu jūs ieinteresēt. Lūdzu, izmantojiet mūsu vietnes meklēšanas funkciju. Vai vēlaties nevis pārdot, bet gan pirkt preces kategorijā Auto paklājiņi? Esiet pirmais, kurš ievieto sludinājumu sadaļā Auto paklājiņi.

Jūs varētu interesēt arī:

(0)

Autopaklājiņi: lietoti vai jauni jūsu tuvumā, no privātiem pārdevējiem un komerctirgotājiem

Autopaklājiņi aizsargā salonā esošo grīdu no netīrumiem un mitruma un atvieglo tās tīrīšanu. Tie samazina trokšņa līmeni un padara salonu mājīgāku un ērtāku.

Atkarībā no materiāla šīs komplektējošās daļas var būt:

  • Tekstila. Izskatās estētiski. Labi absorbē mitrumu un dažāda veida netīrumus, pasargājot salonu no korozijas. Nepieciešama rūpīgāka apkope, jo, kļūstot slapjiem, tie ir jāizžāvē.

  • Gumijas. Izgatavoti no dabīgā kaučuka. Tie ir viegli kopjami, taču smagi un neuzsūc mitrumu.

  • Poliuretāns. Nodilumizturīgi un vieglāki nekā gumijas.

Iegādājoties autopaklājiņus, vienmēr pārliecinieties, ka tos var stingri piestiprināt pie grīdas. Šiem izstrādājumiem ir īpašas ribas vai tapas, un tos var nostiprināt ar skavām vai starpgredzeniem. Nepareizi novietota komplektējošā daļa var bloķēt piekļuvi pedāļiem braukšanas laikā un izraisīt autoavāriju.

Svarīgi! Augšējai virsmai jābūt izturīgai pret slīdēšanu, pretējā gadījumā palielinās negadījuma risks. Jums vajadzētu arī pārliecināties, ka tai nav noturīgas nepatīkamas smakas.

Piederumu kvalitāti un stāvokli varat novērtēt, satiekot pārdevēju aci pret aci. Sludinājumi platforma „AUTODOC sludinājumi” palīdzēs jums atrast privātos un komerciālos piedāvājumus jaunu un lietotu autodaļu pārdošanai jūsu tuvumā. Ja jums ir lietojami izstrādājumi, kas jums nav vajadzīgi, pārdodiet tos vietnē „AUTODOC sludinājumu”. Ievietojiet sludinājumus bez maksas un ātri atrodiet pircējus, kurus ieinteresēs jūsu preces.